Winterprogramma

Zaterdag 30 september 2017
Het zomerseizoen is (helaas) weer voorbij....

We schakelen daarom langzaam maar zeker over op het winterprogramma. De MTB-wintertoertochten verschijnen weer op onze clubagenda en vanwege de steeds vroegere zonsondergang zijn de avondritten inmiddels gestopt. 
Voor wat betreft de zondagsritten van groep 1 en 2 en de vuttersritten geldt dat we tot en met oktober nog de zomervertrektijden hanteren (dus dinsdag en vrijdag vertrek om 9.00u en op zondag om 8.30u). Vanaf november vertrekken we later. De vuttersritten en de zondagsritten starten dan allen om 9.30u.
De MTB-ers wordt aangeraden de agenda goed in de gaten te houden. De vertrektijd hangt af van de te rijden tocht. Uigangspunt is steeds om ca 9.00u te vertrekken op de startplaats van de tocht. 

Toerclub op Strava

TOP
Land van Cuijk