‹ Terug naar overzicht

Holland Classic NTFU (MTB)

Let op: deze activiteit is al geweest!
Zaterdag 06 mei 2017
08:30 uur | Papendal - Arnhem | 20/30/40/50/70/90 km
TCB-MTB1Tocht bij andere vereniging
Holland Classic NTFU

Vertrek om 8.30u met auto vanaf Kocken naar Arnhem
(starten kan officieel pas vanaf 10.00u)
http://www.hollandclassic.nl/

Op zaterdag 6 en zondag 7 mei organiseert de NTFU hét fietsevent van 2017: de Holland Classic!

Introductie
Na de zeer geslaagde primeur in september 2016, trekken we ditmaal in het voorjaar alles uit de kast om je te trakteren op een compleet wielerevent.
Het concept van de Holland Classic is gelijk gebleven; we zetten routes uit voor de mountainbike en de racefiets.
Afhankelijk van de vorm van de dag kun je één of meerdere lussen fietsen. Na elke lus kom je terug op Papendal waar je kunt pauzeren, rondneuzen op de BikeExpo en genieten van een hapje, drankje en entertainment.
Dit jaar combineren we de Holland Classic met 2 andere events: de UCI BMX World Cup en Framed Festival.
Als deelnemer kijk je gratis naar de stuntpiloten op de Olympische BMX-baan, geniet je van de heerlijke muziek en foodtrucks van Framed Festival en nog veel meer leuks.

Rijden in lussen
Tijdens de Holland Classic is iedere deelnemer flexibel in waar en hoever hij wil fietsen. Er worden namelijk meerdere lussen uitgezet waardoor je zelf kan kiezen welke route en welke afstand je fietst. Op zaterdag kun je 3 mountainbikelussen fietsen, op zondag kun je terecht voor 3 wegroutes.

Zwaar, zwaarder, zwaarst
De routes worden ingedeeld zoals skipistes; blauw is het minst zwaar, rood is aanpoten en zwart is een flinke beproeving. Elke lus begint en eindigt op Papendal, zodat je zelf kunt bepalen hoe lastig je het jezelf maakt. De MTB-lussen variëren in lengte, er is een lus van 20, 30 en 40 km. De weglussen zijn alledrie 60 km lang, maar verschillen in hoogtemeters.
 

TOP
Land van Cuijk